EnglishMapa strony

logo

Endorserzy

Maciej Mustafa Giżejewski

Maciej Mustafa Giżejewski

CC percussion to prawdziwy dźwięk afro-kubańskich rytuałów i latynoskich fiest. Bębny bata, zrobione przez Grzegorza mają unikalną melodyjność i pełnię brzmienia, bongosy najbardziej "chrupiące" slapy i piękne tony, które przebijają się przez cały band salsowy nawet bez nagłośnienia a campana CC to wymarzony i super głośny dzwonek do wszelakich pochodów typu comparsa czy batucada. Bardzo się cieszę, że mogę reprezentować dźwięk, który wprawia w zachwyt i porywa do tańca ;)

www.myspace.com/rumba3000

Rei Ceballo

Rei Ceballo

Nigdy nie sądziłem, że znajdę w Europie kogoś, kto będzie w stanie skonstruować instrumenty perkusyjne tak dobrej jakości i o tak dobrym brzmieniu. Gratuluję i szczerze dziękuję CC Percussion za wspieranie muzyki latino w Polsce i nie tylko.

David Saucedo Valle

David Saucedo Valle

Posiadam bębny bata, bongosy, campanę i clavesy CC Percussion. Gram na nich podczas koncertów, nagrań oraz prywatnie. Znam właściciela CC Percussion od wielu lat, posiada rozległą wiedzę na temat muzyki latynoskiej, zna rytmy, techniki gry, wie jak powinien brzmieć dobry instrument. Grzegorz jest muzykiem, który tworzy instrumenty dla muzyków.

Wojciech MALINA Kowalewski

Wojciech MALINA Kowalewski

Z dumą przyznaję, że Malina Band korzysta z instrumentów CC Percussion.

Pozdrawiam serdecznie - Wojciech "Malina" Kowalewski